Wyszukaj

Wybierz kategorię

Najnowsze komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Zasady działania Kancelarii Prawnej Meritum

wrz 6, 2022 | Bez kategorii | 0 komentarzy

Kancelaria Prawna Meritum od kilkunastu lat z sukcesami i uczciwie działa na polskim rynku odszkodowań. Jakim czynnikom zawdzięczamy nasz sukces? Przede wszystkim nasza Kancelaria składa się i współpracuje wyłącznie z profesjonalnymi prawnikami – radcami prawnymi oraz adwokatami. Nigdy nie korzystaliśmy z usług agentów. Ponadto, dzięki wieloletniej pracy w branży zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam na uzyskanie satysfakcjonujących odszkodowań dla naszych klientów. Zdobyliśmy również zaufanie wielu klientów, którzy od lat powierzają nam różnego rodzaju sprawy, nie tylko odszkodowawcze, lecz również zakresu prawa rodzinnego, spadkowego itp.

Przed nawiązaniem współpracy w zakresie dochodzenia zadośćuczynienia i odszkodowania warto zweryfikować potencjalnego pełnomocnika. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim nie podejmować rozmów z agentami, czyli osobami reprezentującymi firmy odszkodowawcze (zazwyczaj nie są to kancelarie) – nie są to prawnicy, tylko handlowcy, ich działania nastawione są przede wszystkim na zysk, a oferowane przez nich umowy są najczęściej niekorzystne dla osób poszkodowanych.


Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą z Kancelarią mogącą się pochwalić nieposzlakowaną opinią oraz merytoryczną wiedzą opartą na kilkunastoletnim doświadczeniu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *